სამშაბათი 23, მაისი 2017

პროგრამა

  • 08:00   მუსიკალური პროგრამა   
  • 09:00   "სტუდია რეს" ტელედისკუსია
  • 10:00   გადაცემა "ბარ-10
  • 14:00  საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 14:30  გადაცემა "ბარ-10
  • 17:00   საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 17:30   მხ.ფილმი (განმეორება)
  • 20:30    საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 21:00    განცხადებები
  • 21:30   მხ.ფილმი 
  • 23:30    გადაცემა "ბარ-10"
  • 1:30     საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (განმეორება)
  • 08:00   მუსიკალური პროგრამა   
  • 09:00   საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (განმეორება)
  • 10:00   გადაცემა "ბარ-10"   
  • 14:00  საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 14:30   გადაცემა "ბარ-10"
  • 17:00   საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 17:30  მხ.ფილმი (განმეორება)
  • 20:30    საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 21:00    განცხადებები
  • 21:30    გადაცემა "განსხვავებული აზრი"
  • 22:30    მხ.ფილმი 
  • 01:30    საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (განმეორება)
  • 08:00   მუსიკალური პროგრამა   
  • 09:00   საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (განმეორება)
  • 10:00   გადაცემა "განსხვავებული აზრი" (განმეორება)
  • 11:00   გადაცემა "ბარ-10
  • 14:00  საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 14:30  გადაცემა "ბარ-10
  • 17:00   საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 17:30   მუსიკალური პროგრამა
  • 20:30    საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 21:00    განცხადებები
  • 21:30   მხ.ფილმი 
  • 23:30    გადაცემა "ბარ-10"
  • 1:30     საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (განმეორება)
  • 08:00   მუსიკალური პროგრამა   
  • 09:00   საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (განმეორება)
  • 10:00   გადაცემა "ბარ-10
  • 14:00  საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 14:30  გადაცემა "ბარ-10
  • 17:00   საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 17:30   მხ.ფილმი (განმეორება)
  • 20:30    საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 21:00    განცხადებები
  • 21:30   მხ.ფილმი 
  • 23:30    გადაცემა "ბარ-10"
  • 1:30     საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (განმეორება)
  • 08:00   მუსიკალური პროგრამა   
  • 09:00   საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (განმეორება)
  • 10:00   გადაცემა "ბარ-10
  • 14:00  საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 14:30  გადაცემა "ბარ-10
  • 17:00   საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 17:30   მხ.ფილმი (განმეორება)
  • 20:00   გადაცემა "ციფრული დაიჯესტი"
  • 20:30    საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 21:00    განცხადებები
  • 21:30   მხ.ფილმი 
  • 23:30    გადაცემა "ბარ-10"
  • 1:30     საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (განმეორება)
  • 08:00   მუსიკალური პროგრამა   
  • 09:00   საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (განმეორება)
  • 10:00   გადაცემა "ბარ-10
  • 18:00   მხ.ფილმი (განმეორება)
  • 20:30   გადაცემა "აგროსიახლეები"
  • 21:00    განცხადებები
  • 21:30   მხ.ფილმი 
  • 23:30    გადაცემა "ბარ-10"
  •  
  • 08:00   მუსიკალური პროგრამა   
  • 09:00   გადაცემა "აგროსიახლეები"
  • 10:30   იუმორისტული გადაცემა "ხებერ news"(განმეორება)
  • 10:30   გადაცემა "ბარ-10"
  • 14:00   მხ.ფილმი (განმეორება)
  • 16:00  გადაცემა "ბარ-10"
  • 20:00   "სტუდია რეს" ტელედისკუსია
  • 21:00   განცხადებები
  • 21:30    მხ.ფილმი
  • 23:30 გადაცემა "ბარ-10"