ოთხშაბათი 12, დეკემბერი 2018

პროგრამა

  • 8:00
  • მუსიკა
  • 9:00
  • გადაცემა "სათვალე" (გამეორება)
  • 9:30
  • საბავშვო გადაცემა "ანდრიუს ნიუსი" (გამეორება)
  • 10:00
  • მუსიკა
  • 14:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 14:30
  • გადაცემა "გლობალ 300"
  • 15:10
  • "სტუდია რე"-ს ტელედისკუსია (გამეორება)
  • 16:10
  • გადაცემა "ვიდრე ხვალ" (გამეორება)
  • 17:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 17:30
  • მუსიკა
  • 18:00
  • გადაცემა "კარგ ფორმაში"
  • 19:00
  • ტელესერიალი "იუველირთა კლანი" 
  • 20:30
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 21:00
  • განცხადებები
  • 22:00
  • მუსიკა
  • 0:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (გამეორება)
  • 8:00
  • მუსიკა
  • 9:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (გამეორება)
  • 9:45
  • ტელესერიალი "იუველირთა კლანი"  (გამეორება)
  • 11:00
  • გადაცემა "კარგ ფორმაში" (გამეორება)
  • 11:45
  • მუსიკა 
  • 14:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 14:40
  • მუსიკა
  • 17:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" 
  • 18:00
  • გადაცემა "გლობალ 300"  (გამეორება)
  • 19:00
  • ტელესერიალი "იუველირთა კლანი"  
  • 20:30
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 21:00
  • განცხადებები
  • 21:30
  • პოლიტიკური თოქ-შოუ  "საზოგადოებრივი პოზიცია"
  • 22:30
  • მუსიკა
  • 0:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (გამეორება)
  • 8:00
  • მუსიკა
  • 9:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (გამეორება)
  • 9:45
  • ტელესერიალი "იუველირთა კლანი"  (გამეორება)
  • 11:00
  • პოლიტიკური თოქ-შოუ  "საზოგადოებრივი პოზიცია"
  • 11:45
  • მუსიკა 
  • 14:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 14:40
  • მუსიკა
  • 17:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" 
  • 18:00
  • გადაცემა "არტ21-კულტურა"
  • 19:00
  • ტელესერიალი "იუველირთა კლანი"  
  • 20:30
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 21:00
  • განცხადებები
  • 21:30
  • გადაცემა "სხვა მხარე"
  • 22:30
  • მუსიკა
  • 0:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (გამეორება)
  • 8:00
  • მუსიკა 
  • 9:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (გამეორება)
  • 9:45
  • ტელესერიალი "იუველირთა კლანი"  (გამეორება)
  • 11:00
  • გადაცემა "სხვა მხარე" (გამეორება)
  • 11:45
  • მუსიკა 
  • 14:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 15:00
  • მუსიკა
  • 17:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 18:00
  • გადაცემა "არტ21-კულტურა" (გამეორება)
  • 19:00
  • ტელესერიალი "იუველირთა კლანი"  
  • 20:30
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 21:00
  • განცხადებები
  • 21:30
  • გადაცემა "ჩემი ექიმი"
  • 22:30
  • მუსიკა
  • 0:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (გამეორება)
  • 8:00
  • მუსიკა 
  • 9:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (გამეორება)
  • 9:45
  • ტელესერიალი "იუველირთა კლანი"  (გამეორება)
  • 11:00
  • გადაცემა "ჩემი ექიმი"  (გამეორება)
  • 11:45
  • მუსიკა 
  • 14:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 15:00
  • მუსიკა
  • 17:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 18:00
  • მუსიკა
  • 19:00
  • ტელესერიალი "იუველირთა კლანი" 
  • 20:30
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე"
  • 21:00
  • განცხადებები
  • 21:30
  • პოლიტიკური თოქ-შოუ  "საზოგადოებრივი პოზიცია"
  • 22:30
  • მუსიკა
  • 0:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (გამეორება)
  • 8:00
  • მუსიკა 
  • 9:00
  • საინფორმაციო პროგრამა "მაცნე" (გამეორება)
  • 9:45
  • ტელესერიალი "იუველირთა კლანი"  (გამეორება)
  • 11:00
  • პოლიტიკური თოქ-შოუ  "საზოგადოებრივი პოზიცია"  (გამეორება)
  • 12:00
  • მუსიკა 
  • 15:00
  • გადაცემა "აგროსიახლეები" 
  • 15:40
  • გადაცემა "ევრომაქსი" 
  • 16:30
  • მუსიკა 
  • 21:00
  • განცხადებები
  •  22:00
  • მუსიკა 
  • 8:00
  • მუსიკა
  • 10:00
  • გადაცემა "ევრომაქსი"  (გამეორება)
  • 11:00
  • მუსიკა
  • 16:00
  • გადაცემა "აგროსიახლეები" (გამეორება)
  • 17:00
  • "სტუდია რე"-ს ტელედისკუსია
  • 18:00
  • გადაცემა "ვიდრე ხვალ"
  • 18:40
  • მუსიკა
  • 20:00
  • გადაცემა "სათვალე"
  • 20:30
  • საბავშვო გადაცემა "ანდრიუს ნიუსი"
  • 21:00
  • განცხადებები
  •   22:00
  • მუსიკა