ახალი ამბები • 1743412024
სად შეიზღუდება ელექტროენერგიის მიწოდება აჭარაში | მისამართები ცნობილია
გეგმიური სარეაბილიტაციო სამუშაოების გამო, 25 მარტს ელექტროენერგიის მიწოდება შეეზღუდება „ენერგო-პრო ჯორჯია“-ს ქსელში ჩართულ აბონენტებს
ბათუმში - 11:00-დან 15:00 საათამდე მონაკვეთში, მონაცვლეობით სოფლებს: სულაბერიძის,შაფათავას,მემედ კონცელიძისა და მიმდებარე ქუჩებს.ასევე სარფის,კვარიათის,თამარისა და დაბა მახინჯაურის დასახლებების ნაწილს.
ხელვაჩაურში - 11:00-დან 19:00 საათამდე მონაკვეთში, მონაცვლეობით სოფლებს:ახალსოფელს,ჭარნალს,განთიადს,სიმონეთსა და მიმდებარე სოფლებს.ასევე მწვანე კონცხსა და მიმდებარე ტერიტორიების ნაწილს.
ქობულეთში - 11:00-დან 18:00 საათამდე მონაკვეთში, მონაცვლეობით სოფლებს: კვირიკეს,ჭახათს,ოჩხამურს,ჭახათს,ბუკნარსა და მიმდებარე სოფლებს.ასევე დაბა ჩაქვის ნაწილს.
ქედაში - 11:00-დან 16:00 საათამდე მონაკვეთში, მონაცვლეობით სოფლებს: პირველ მაისს,საღორეთს,აგარას,კოკოტაურსა და მიმდებარე სოფლებს.
ხულოში - 12:00-დან 16:00 საათამდე მონაკვეთში, მონაცვლეობით სოფლებს:ხიხაძირს,თხილვანას,წიფნარსა და მიმდებარე სოფლებს.